apgrafix

.. staramy się, by naszych Klientów dostrzegało coziennie jak najwięcej oczu. Specjalizujemy się w produkcji reklam. Realizujemy je począwszy od projektu, opracowania rozwiązań technicznych, aż po ostateczny montaż.

Dzięki własnemu zakładowi produkcyjnemu szybko i w rozsądnej cenie zrealizujemy każdy, możliwy do wykonania projekt.

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a za jakość pracy ręczymy przez wiele miesięcy. Jesteśmy elastyczni, innowacyjni, nawet niekonwencjonalni. Nasi klienci robią na co dzień wiele różnych rzeczy, my sprawiamy by ich dostrzegano.

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna to zespołu znaków, form i działań które konsekwentnie tworzą wizerunek firmy. Jest to sposób komunikacji społecznej pomiędzy nadawcą (firmą), a odbiorcami (klienci).
Zasady identyfikacji wizualnej firmy mają na celu tworzenie pozytywnych wyobrażeń o danej firmie bądź jej produkcie i utrwalenie ich w opinii klientów, pracowników i na obszarze działalności firmy.

Identyfikacja wizualna to między innymi: wzorce dotyczące logo, kolorystyki firmy, współistnienie logo z innymi elementami graficznymi, szablony graficzne druków

 

 

 

Symbole i kształty

Ważnymi elementami identyfikacji wizualnej są symbole/kształty, jednak ważniejszy jest odbiór, czyli całokształt odbierany przez grupę docelową.

Właściwie zaprojektowany i umiejętnie wykorzystywany system identyfikacji staje się efektywnym i ekonomicznym narzędziem marketingowym.